USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix Itaborai Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Apartamento Flat Itaboraí - Edifício Hélix Itaboraí Apartamento Flat Itaboraí - Edifício Hélix Itaboraí Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix

ex. Apartamento Flat Itaboraí - Edifício Hélix

Vroegtijdige boeking
2026-08-30
2026-08-31

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

13

Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix 3*

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Dit comfortabele Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix hotel met 3 sterren ligt in de nabijheid van de Heloisa Alberto Torres Cultural House, gelegen op wandelafstand van ongeveer 15 minuten ervandaan.

Het aparthotel is gelegen op 2 km afstand van Capela de Nossa Senhora Aparecida. Gasten kunnen bezienswaardigheden bezoeken zoals ICNV Itaborai, binnen het bereik van het hotel. Entertainment in de omgeving omvat Teatro Municipal Joao Caetano op 16 minuten lopen vanaf Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix. Er is een bushalte, Ponto dos oni intermunicipais, op een klein stukje lopen van dit pand in Itaboraí.

Tot de voorzieningen op de kamers behoren een flatscreen TV met satellietzenders, evenals een minibar. Ze bieden allemaal een apart toilet en een douche in de badkamers. Leuke extra's zijn een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en badlakens.

U kunt een gastronomische ervaring opdoen in Armazém Pub Café, dat Zuid-Amerikaanse keuken op minder dan 650 meter van Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix hotel aanbiedt.

  • Luchthavens
  • Luchthaven Santos Dumont
    54 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Patio
  • Terras
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf comfortabele Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van comfortabele Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix hotel te komen.
  • 🚗

    Vind ik een parkeerplaats in Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix hotel?

    Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in comfortabele 3-sterren Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix hotel?

    Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van comfortabele 3-sterren Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix hotel. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie.
  • Kan ik een kamer boeken met een werkplek in comfortabele Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix hotel?

    Ja, sommige kamers hebben een werkruimte in comfortabele Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix hotel.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-30
2026-08-31

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Apartamento Flat Itaborai - Edificio Helix, Brazilië

Av. Vinte E Dois De Maio, 6331, Itaboraí, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved